Pierwsze półrocze 2020 to olbrzymia strata 4 milionów pln
https://www.bankier.pl/wiadomosc/EKO-EXPORT-S-A-wyniki-finansowe-7972007.html
Drugie półrocze to olbrzymi spadek prognozowanych przychodów i szacunkowa strata na poziomie 2 milionów da rok do roku prawie 6 milionów straty . Prezes już nie zatuszuje fatalnej kondycji spółki. Trzy wnioski o o upadłość nie spadły z księżyca "co się odwlecze to nie uciecze". Nawet spekulanta ( być może słupa rodziny) wsadzili do aresztu tymczasowego w wawie.