6 lat inwestowania z prezesem niejakim Andre Gestnerem Niemcem to nie tylko strata 6 lat życia ale również dla zagorzałych inwestorów tej spółki utrata nawet 95% swoich kapitałów, kto w porę nie uciekł stracił prawie wszystko, obecnie paru leszczy tutaj podskakuje i pokazuje co to nie oni bo kupili to dziadostwo z którego wyprowadzono majątek po 2 czy 3 zł, reszte teżteż zostanie wyprowadzone a bedziecie to z jekiem sprzedawać za rok czy dwa po 80 gr. szkoda słów,,... może spekuła coś podbije to oddam wam swoje ostatnie kilka tysięcy ???