racja że szambo też robi akcjonariat a nie tylko zarząd, dziwie sie że leszcz oddaje tak tanio po 2,6-2,7 zł sam troche dobrałem ale brak mi kasy bo nie jestem konsekwentnym inwestorem. Nie cenie tej spółki zbyt wysoko ale nie oddał bym ani sztuki po takiej cenie. Teraz z miesiaca na miesiąc sytuacja bedzie sie poprawiac i na giełdzie i w spółce groclin, na pewno bedą rentowne kontrakty bo spółka ma jednak renomę w Europie i na Świecie.