Tyle moznabylo zarobić inwestując tu dokładnie rok temu. 5%. Z tym że podrodze zarobili 200mln... jedyny pozytyw jest taki że główny nie będzie sypał akcjami. Wystarczy kupować i wynieść kurs na wyższe poziomy... bez ryzyka realizacji zysków od strony głównego. A wy dalej o tych dywidendach. Zmieńcie nastawienie to zaczniecie zarabiać. Bo tylko od was zależy czy zarobicie.