Waarren Buffett powinien się uczyć od Ciebie sztuki inwestowania - "Wystarczy kupować i wynieść kurs na wyższe poziomy...". Jak z każdą inną spółką... Więc kupuj i wynoś. Możesz nawet wynieść do domu...
5% przy inflacji 18% to jest 13% straty - dodając do tego koszty prowizji i podatek Belki - 14-15%. Rewelacyjna inwestycja...