Po nienajlepszym q1
Q2 wcale nie musi być lepszy bo konflikt na bliskim wschodzi, drogie paliwo
natomiast Q3 który rozpoczyna się za tydzień -najbardziej kluczowy w roku startuje w idealnych warunkach
droga ropa zaczyna tanieć ale rozliczenia jescze po wyższym kursie,
tani dolar przestaje być tani i jest już na rocznych szczytach
a jak wiemy 90% przychodu jest w USD -może się okazać że jak zaczną spływać dolary za q3 USD będzie już po 4zł
w takim otoczeniu mimo turbulencji za H1 kolejne półrocze zapowiada się rekordowo i cały rok ma bardzo dużą szanse być rekordowy pod każdym względem