Forum Giełda +Dodaj wątek

STARKDEV - rekomendacja: RYZYKOWNIE KUPIC DUZY PAKIET

Zgłoś do moderatora
zrobilo sie ciekawie po dzisiejszym zamknieciu
z wykresu wychodzi ze byla rewolta w ostatnim miesiacu
duzo papieru zmienilo rece
wskazniki zawinely wskazujac KUPUJ wiec chyba juz pora sie zapakowac zeby nie przeplacac jak przyjdzie cala ta cholota i rzuci sie na akcje
wtedy zapewne wydmuchaja kurs szybko i wysoko

UWAGA na wykres: MIESIECZNY i TYGODNIOWY ktory sugeruje przeanalizowac pod to co zostalo napisane

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.