Forum Giełda +Dodaj wątek

STARK DEV, niezłe bagno !

Uchwała Zarządu GPW w sprawie wprowadzenia akcji serii D i E Emitenta do obrotu
Zarząd STARK DEVELOPMENT S.A. z siedzibą w Chorzowie informuje, że w dniu 25.07.2012r. Zarząd GPW S.A. w Warszawie podjął uchwałę nr 732/2012 w sprawie wprowadzenia do Alternatywnego Sytemu Obrotu na rynku NewConnect akcji zwykłych na okaziciela serii D i E Emitenta.

Uchwałą z dnia 25.07.2012r. Zarząd GPW S.A. w Warszawie postanowił o dopuszczeniu 50.000.000 akcji serii D o wartości nominalnej 0,01 zł każda oraz 1.025.000.000 akcji serii E o wartości nominalnej 0,01 zł każda.

Nowy akcjonariat:
Patrowicz Damian (poprzez DAMF Invest SA, wraz z Mariuszem Patrowiczem) 75.78%
SilQuern Holdings Ltd. 8.54%

PS. współczuję tym co brali po 8-12gr, z tego gó..na nie ma szans wyjścia na zero, ja brałem po 4-5gr ,ale przed splitem i na obecną chwilę mam 1/3 kapitału, oczywiście ni e objąłem NE, Tak wychodzi się z takim akcjonariatem, czysta pralnia , po co się brudzić.. się?? pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.