Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  368,20 zł , zmiana od tamtej pory: 141,17%

Sprzedawca allegro: "od października z 7,5% do 14% + 3%"

Zgłoś do moderatora
"Jeżeli ktoś chce ujawnić to na jakich warunkach i gdzie macie na tą chwilę kredyt obrotowy odnawialny firmowy ? Ja mam od kilku lat w mbanku i oprocentowanie skoczyło mi po podniesieniu stóp procentowych od października z 7,5% do 14% + 3% odnowienie. Tak podnosili co roku odnowienie jak stopy były niskie i się teraz zrobiło razem 17%, a to pewnie nie koniec. Czas z tego uciekać"

facebook, grupa zjednoczeni sprzedawcy, 35,7 tys. osób.

Dołącz. Poczytaj.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MBANK -2,95% 888,00 2025-09-22 17:00:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.