Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,80 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Sprawiedliwość

Zgłoś do moderatora
Minister sprawiedliwości i prokurator generalny specjalnie dla Faktu: Prokuratura pomoże ofiarom odzyskać pieniądze
– Zbyt często ofiarami bezwzględnych oszustów padają zwyczajni Polacy. To nierzadko osoby w trudnej sytuacji życiowej, starsze, schorowane, na których żerują przestępcy. Obowiązkiem państwa jest chronić swoich obywateli przed krzywdą.

Dlatego jako Prokurator Generalny wydałem wytyczne, aby prokuratorzy na szeroką skalę włączali się po stronie ofiar do procesów, pomagając oszukanym ludziom dochodzić pieniędzy od przestępców. 
  • Sprawiedliwość Autor: ~Otto

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FAM 11,11% 1,80 2018-02-19 15:28:13