ja mam inny wniosek ..jak gruba ryba objela 4mln po 60 groszy ... to jak myslisz ile zarobi sprzedajac po 1,50 ... a zakup miliona akcji w przedziale 60-,50 to dla takiej grubej rybki niezbyt duzy wydatek ..srednia i tak mu wyjdzie nie wieksza niz 80 groszy zapewne ..i wtedy odda wam te akcje ..
jest tez inna opcja ze parowka sobie przyzna kolejnych kilka milionow akcji .. znwo po 60 groszy i co ..bedzie je lykac po 1,20 bo to przeciez promocja bedzie