Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,80 zł , zmiana od tamtej pory: -84,90%

"Spółki technologiczne mogą być wygranymi tego kryzysu..."

Zgłoś do moderatora
  • Nasdaq 100 wychodzi na poziomy z początku roku. Mówiło się już o tym, że spółki technologiczne mogą być wygranymi tego kryzysu.
 
– Już kilka razy mówiłem, że jesteśmy w cyklu koniunkturalnym, który jest napędzany postępem technologicznym. Spółki znajdujące się w indeksie Nasdaq w najbliższych latach będą rozwijały się szybciej niż inne branże. Bez względu na to jak mocno koronawirus będzie wpływał na koniunkturę gospodarczą, Nasdaq będzie liderem wzrostu w przeciągu jeszcze 10 lat. Biotechnologia, sztuczna inteligencja, wszystko co związane jest z postępem w technologiach i medycynie to jest to, co będzie napędzało świat.

link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
QUARTICON 7,17% 2,99 2023-01-23 14:22:45