Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,80 zł , zmiana od tamtej pory: -84,90%

Re: "Spółki technologiczne mogą być wygranymi tego kryzysu..."

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-04-15 o godz. 21:27 ~Majster napisał(a):
. Bez względu na to jak mocno koronawirus będzie wpływał na koniunkturę gospodarczą, Nasdaq będzie liderem wzrostu w przeciągu jeszcze 10 lat. Biotechnologia, sztuczna inteligencja, wszystko co związane jest z postępem w technologiach i medycynie to jest to, co będzie napędzało świat.
>
>link

No i tego się trzymamy, panie Majster! Stawiamy na inteligencję.
Nawet jeśli panuje deficyt wrodzonej,(ostatnio nagminny) niech będzie sztuczna.
Takie czasy,co zrobić....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUARTICON 7,17% 2,99 2023-01-23 14:22:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.