Forum Giełda +Dodaj wątek

Spółka z NewConnect pożyczy 2,5 mln zł spółce z dużego parkietu

Zgłoś do moderatora
Chorzowska spółka Stark Development S.A. pożyczy 2,5 mln zł spółce Cash Flow S.A. Kwota zostanie przekazana pożyczkobiorcy do 31 lipca 2012 roku, tj. do jutra. Zwrot pożyczki wraz z odsetkami ma nastąpić dokładnie za rok – 31 lipca roku 2013. Więcej:

http://www.debiutync.pl/homepage/newconnect24/6956-spolka-z-newconnect-pozyczy-25-mln-zl-spolce-z-duzego-parkietu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.