Forum Giełda +Dodaj wątek

Spółka dnia: Dom Development mocno w górę po wynikach !!!!!

Zgłoś do moderatora
O ponad 8 procent rośnie od rana kurs akcji spółki Dom Development. Firma podała, że w trzecim kwartale jej zysk netto wyniósł 15,3 miliona, co oznacza, że był o ponad 50 procent lepszy od wcześniejszych prognoz analityków. Po trzech kwartałach tego roku Dom Development pokazał zysk netto na poziomie 26,1 miliona złotych.

http://www.money.pl/gielda/spolka-dnia/artykul/spolka-dnia-dom-development-mocno-w-gore-po,225,0,1645281.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV -0,62% 96,10 2022-05-23 09:12:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.