Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,93 zł , zmiana od tamtej pory: 50,81%

Spłata kredytu i zakupy akcji przez członków RN

Zgłoś do moderatora
Komunikaty rewelacja. Dziś spłacili znów ponad 2 mln kredytu. Od wielu tygodni członkowie RN kupują akcje.
Można porównać do Netii - w wielu wskaźnikach minimum o kilkadziesiąt % taniej.
Kwestia czasu, gdy "rynek" to zobaczy i kurs zacznie rosnąć....
A inna kwestia, iż Telestrada ze swoimi 70-90 mln rocznie (które powinna pokazać) robi się ciekawa do przejęcia przez choćby T-Mobile czy Netię....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELESTR 2,63% 19,50 2022-05-20 15:36:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.