Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,54 zł , zmiana od tamtej pory: -76,65%

spekuła wchodzi do gry ...

Zgłoś do moderatora
No to już jestem spokojniejszy kiedy widzę że nawet tandeciarze-naganiacze-panikarze wyleźli z nor. Znaczy że jeszcze tu będzie żyło i trochę pogramy na spółce bo spekuła zaczyna podchody i wyciskanie ...

Pytają o to samo na innym wątku, odpowiadam to smarują następny:
"Przecież to człowiek Murapolu. W zarządzie miały być zmiany i były czyli Wuczyński z Awbudu prezesem i Sapota z Abadona/Murapola wiceprezesem. Zdaje się też że Wuczyńscy mieli w zamian wejść do rady Abadona.

Na razie wiemy tyle że wyniki słabe ale kontrakty są, kasę pożycza główny grubas a banki przedłużają i zwiększają limity."

Szkoda czasu.
------------------------------------------------------

"ja wcale nie panikuje, ale chce sie zapytac czy ktos cos wie o przyczynach rezygnacji w dniu 19 pazdziernika czlonka zarzadu n.i. ? co musialo sie dzieje ze spolka ze rzucil papierami ?"

"Zastanawia mnie ta nagła rezygnacja członka zarządu Awbud (chyba 18 czy 19 tego miesiąca, z dnia na dzień) - Nikodema I., czy dzieje się coś negatywnego, wysoce niepokojącego ze spółką Awbud, o czym jeszcze nie wiemy?? "

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 1,06 2020-05-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.