Forum Forex +Dodaj wątek

spain---o wykresach

Zgłoś do moderatora
pisales ze na stooq czasem tracisz wykresy
przypomnialem sobie
nie wiem dokladnie dlaczego ale tez mi sie zdazylo
jak kopiowalem twoj czy inny wykres
od tego czasu juz nie sciagam tylko najwyzej rozrysowuje na swoim to samo