Forum Forex +Dodaj wątek

Re: spain---o wykresach

Zgłoś do moderatora
Moder usuwa moje wpisy tak ze nic nie widac ... ktos mi tutaj doradzil ze mozna zlaozyc konto jja tak zrobilem danych nie podoawalem tylko login a meil mozesz miec inny niz zwykle :)