Forum Forex +Dodaj wątek
nie marudz
to co tam i tu nizej widac to jak dobijanie slonia nie sterczy sie na takich pozycjach
http://stooq.pl/q/a/?s=usdpln&i=5&u=14538390
bo to jak szukanie na sile straty