Hej Bax.
Wydaje mi się patrząc na Twoje wykresy, że wersja 3.70 jest chyba bardziej prawdopodobna.
Atak w Belgii, spadki na giełdach a USD swoje. Nie ma co się sugerować fundamentami. Z wykresu wynika, że jedziemy na 3.70 i dopiero odbicie po świętach. No ale to jest tylko moje zdanie.