Forum Forex +Dodaj wątek

Re: eur/dol

Zgłoś do moderatora
eur/usd jazda w dół . na baxa wykresie, dzienny, czerwona linia opór. zbiega sie też z górna linią trójkata pociągnięta od jedynki do czerwonej ( ten sam punkt ). podwójny opór