Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,20 zł , zmiana od tamtej pory: 20,33%

Śmiech przez łzy

Zgłoś do moderatora
Na tej spółce od 1.5 roku wszystko jest jak krew w piach... jeśli ktokolwiek chce tu zarobić to niech zakopie te akcje na 2 lata co najmniej i zapomni. Sam od sierpnia 2020 tu tkwię z największym % udziałem w moim portfelu inwest. i mam poczucie straconego czasu i niewykorzystanych innych okazji. Nie chcę tu siać defetyzmu, gdybym nie wierzył w tą spółkę dawno bym z niej wyszedł! ale niestety kończy mi się cierpliwość i powoli tracę nadzieję, na jakieś pozytywne rozstrzygnięcia w najbliższym czasie. Osobiście chyba nie mam tego luksusu żeby tu kisić kapitał przez kolejne 2 lata. Tyle to raczej potrwa zanim sytuacja się obróci na korzyść drobnych inwestorów.

Pozdrawiam i wytrwałości życzę!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GIGROUP -0,28% 1,44 2022-01-26 13:23:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.