Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Skyline Pro(dawny SBS )inwestuje w firmę Lidii Kality

Zgłoś do moderatora
Dziś w Rzeczpospolitej znalazła się informacja o Skyline Pro,która ma zainwestować w firmę przeżywającą trudności(otwarto właśnie przyspieszony układ z wierzycielami)-LK Designer Shops.Widać Zarząd dawnego SBS znalazł ciekawy i perspektywiczny model rozwoju firmy.
"Układ, czyli zgoda podmiotów, którym spółka jest winna pieniądze, na odroczenie, a najczęściej także częściowe umorzenie długów, to jeden z warunków, aby firma Lidii Kality dostała zastrzyk pieniędzy od nowego inwestora. Jest nim spółka Skyline Pro kierowana przez Waldemara Skarżyńskiego."
"Skyline Pro ma zainwestować w modową firmę Kalitów 2 mln zł w ciągu 18 miesięcy, jeśli w statucie LK Designer Shops wprowadzone zostaną zmiany dotyczące uprawnień założycieli. Ma również zasilić firmę 360 tys. zł, aby umożliwić jej bieżącą działalność."
  • Skyline Pro(dawny SBS )inwestuje w firmę Lidii Kality Autor: ~jan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE -1,52% 0,65 2020-01-24 09:39:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.