Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: 7,69%

Skyline Pro(dawny SBS )inwestuje w firmę Lidii Kality

Zgłoś do moderatora
Dziś w Rzeczpospolitej znalazła się informacja o Skyline Pro,która ma zainwestować w firmę przeżywającą trudności(otwarto właśnie przyspieszony układ z wierzycielami)-LK Designer Shops.Widać Zarząd dawnego SBS znalazł ciekawy i perspektywiczny model rozwoju firmy.
"Układ, czyli zgoda podmiotów, którym spółka jest winna pieniądze, na odroczenie, a najczęściej także częściowe umorzenie długów, to jeden z warunków, aby firma Lidii Kality dostała zastrzyk pieniędzy od nowego inwestora. Jest nim spółka Skyline Pro kierowana przez Waldemara Skarżyńskiego."
"Skyline Pro ma zainwestować w modową firmę Kalitów 2 mln zł w ciągu 18 miesięcy, jeśli w statucie LK Designer Shops wprowadzone zostaną zmiany dotyczące uprawnień założycieli. Ma również zasilić firmę 360 tys. zł, aby umożliwić jej bieżącą działalność."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SKYLINE -6,67% 0,70 2022-05-19 12:05:44