Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17 450,00 zł , zmiana od tamtej pory: 21,49%

Shorciarze wystrzelają się na wysokich kursach

Zgłoś do moderatora
I będą lizać rany

Dwa razy nie wchodzi się do tej samej wody

Ci co nie zdążyli odkupić akcje muszą się zastanowić czy obecny poziom kursu to nadal promocja wobec wyceny Lpp

Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LPP 0,66% 21 340,00 2026-01-05 17:02:00