Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,79 zł , zmiana od tamtej pory: 32,95%

Sfinks idzie nowe INFO

Zgłoś do moderatora
Hejka,

widać jest tutaj sporo naganiaczy, którzy się aktywowali. Wujowie dobra rada co niby nie mają akcji i marnują swój czas na tym forum.

Idzie nowe:
1. w 2020 kurs akcji zalyczł 80 goroszy po czym dynamicznie urósł na 80 (1 faza odebrania akcji od "leszczy" ci co trzymaliu licząc na zminimalizowanie strat zaczęli sprzedawać)
2. konsolidacja trwająca prawie 2 lata aby zmęczyć tych, którzy trzymali długoterminowo.
3. Wystrzał z 40 groni na 1,6 aby mogli sprzedać i się pozbyć.

Wszystko po to aby odebrać na dołku maksymalną ilość akcji.

40 groszy * 32 mln akcji (bo tyle wtedy było) = 12 800 000 pln
hmm kupując wszystkie akcje , całą spółkę inwestycja zwróciłąby się w rok patrząc na koszta zarządu.

Ale po co to .

Sfinks się odradza.
w poprzednich latach zysk był "ukrywany" koszta zarządu, odpisy na utratę wartości firmy, nie wliczanie dań gotowych.
I widać zmianę od zmiany w informowaniu inwestorów. Pojawiły się infa co miesiąc dot. zysków! Następnie odwrotny odpis utraty wartości a z czasem przy coraz większych zyskach dołączanie zysków z dań gotowych , wprowadzenia automatów z daniami gotowymi, pewnie znów zmniejszenie kosztów zarządu, itd itd.

Nie dajcie się wyleszczyć jeśłi możecie zainwestować na dłużej.

Powodzenia w inwestowaniu i nie słuchajcie tych opłacanych troli. CHeciecie grać i kupować i sprzedawać to do tego nie jest GPW ale krypto i np. BTC .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SFINKS 1,46% 1,04 2023-06-01 16:49:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.