Witam,
Jeżeli by nie wierzyć moim nadziejom i o tym co pisałem wcześniej (nie, nie lobbuje wzrostu kursu jak to pisal bądźmy_powazni) to dzisiaj pragnę poinformować Was, że miałem sen....
A w nim ze wartość ursusa spadła o 100%:(
Na szczęście mi sny zawsze się śnią na odwrót:)
Zawsze!!!
Także czekamy i sprawdzimy :)