Dnia 2021-12-14 o godz. 15:01 ~Blizniakplwl napisał(a):
> Witam,
> > Jeżeli by nie wierzyć moim nadziejom i o tym co pisałem wcześniej (nie, nie lobbuje wzrostu kursu jak to pisal bądźmy_powazni) to dzisiaj pragnę poinformować Was, że miałem sen....
> > A w nim ze wartość ursusa spadła o 100%:(
> >
> > Na szczęście mi sny zawsze się śnią na odwrót:)
> > Zawsze!!!
> >
> > Także czekamy i sprawdzimy :)
Oj chłopie... jak ja bym dał się ubrać w 20 tys. szt. papiera po 0,35 zł wiedząc że na dzień dzisiejszy jestem już 1800 zł w plecy to też by mi się ta giełda śniła po nocach.
Czy naprawdę jest już tak źle że naganiacze na wzrosty muszą naganiać aż w tak desperacki sposób?