Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,00 zł , zmiana od tamtej pory: -20,00%

Seco a Chiny - przestrzegam!

Zgłoś do moderatora
Ciekawe jak idzie biznes spółki w Chinach, podejrzewam że nie najlepiej - epidemia!!!
Z tego co spółka pisze u siebie na stronach to montaż urządzeń odbywa się u klienta na miejscu, haha.

Wątpię żeby im biznes tam szedł normalnie, podejrzewam że chwilowo go nie ma. Dobrze by było aby spółka się do tego odniosła!!!

na razie przestrzegam!! nie wiadomo jaki negatywny wpływ na wyniki będzie miał wirus - może mieć DUŻY!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SECOGROUP 4,62% 13,60 2020-06-05 16:43:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.