Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,40 zł , zmiana od tamtej pory: 27,78%

Screen Network na dno

Zgłoś do moderatora
Ewakuacja ?

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/warszawa-nowa-uchwala-krajobrazowa-rygorystyczna-brakuje-jej-otwarcia-na-nowe-technologie-opinie

Wiekszosc nośników SN (których jest właścicielem) stoi w Warszawie.

Ja sprzedałem szczęśliwie dzisiaj. Powodzenia.

To była jedyna perspektywiczna spotka w grupie 4Fun. Już nie jest.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
4FUNMEDIA 0,00% 6,90 2021-10-18 16:28:19