Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,44 zł , zmiana od tamtej pory: 31,62%

Re: Screen Network na dno

Zgłoś do moderatora
Za mało wiemy żeby odpowiednio zinterpretować tę informację. Równie dobrze może przyczynić się do 2 lub 3 krotnego wzrostu cen reklamy zewnętrznej tej która zostanie a nie wiadomo dokładnie czy Screen Network będzie musiał relokować screeny a jak tak to ile. Poza tym uchwała jeszcze nawet nie weszła w życie, czas na zmiany to 2 lata od wejścia w życie. A nawet jakby to zawsze może zostać zmieniona uchwałą poprawkową więc spokojnie myślę że sytuacja będzie opanowana a nawet przy dobrym planowaniu przyczyni się do znaczącego wzrostu cen reklam DOOH. Ja takie dylematy jak Ty miałem w 2016 roku, ale teraz inaczej na to patrzę. Myślę że Zarząd Screen Network wiedział jakie są tendencję i odpowiednio planował lokalizację ekranów. Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA 1,13% 7,16 2021-10-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.