Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  77,60 zł , zmiana od tamtej pory: -23,71%

rząd ma poluzować politykę wiatrakową w zakresie 10H

Zgłoś do moderatora
odchodzenie od paliw kopalnych wymusi tę zmianę, a już płyną pierwsze informacje z rządu o przymiarkach do poluzowania wiatrakom. Poprawa warunków inwestycyjnych, to chyba kolejny powód do aprecjacji kursu w średniej perspektywie?
  • rząd ma poluzować politykę wiatrakową w zakresie 10H Autor: ~BeWu
  • link Autor: ~BeWu
  • Re: link Autor: ~avox
  • Re: link Autor: ~Realista
  • Re: link Autor: ~Bankier
  • Re: link Autor: ~JamesHolden
  • Re: link Autor: ~czarna
  • Re: link Autor: ~James
  • Re: link Autor: ~Fakty
  • Re: link Autor: ~Realista
  • Re: link Autor: ~Fakty
  • Re: link Autor: ~Anba

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP 2,42% 59,20 2025-10-24 17:00:00