Potencjalnego zysku, jak to moze zejsc do zera. Bankrut. Góra lpp wie co bedzie, dało teraz chwilę znajomkom żeby sprzedali bo zaraz bedzie jak z bankiem getinem w tamtym roku. Koniec notowan i nie ma akcji, a gadali parę dni wczesniej ze akcje będą skasowane, a potem płacz. Zus, skarbowka, wierzyciele a na koniec akcjonariusze - tylko juz nic nie bylo