Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  52,90 zł , zmiana od tamtej pory: 13,42%

Ryvu może mieć 4 mld zł z umowy z BioNtech? to GIGANTYCZNA kasa

Zgłoś do moderatora
Molecure miał umowe na 1,4 mld zł z Galapagos i kurs w kilka sesji urósł około 300%.
Ryvu ma umowe na 4 mld zł i kurs urósł wczoraj ,tylko 27%.
Do tego BioNtech kupi 7,8% akcji Ryvu.

Jeszcze nie było w tej części Europy spółki biotech o takim rozmachu i potencjale.
Samo to,że Ryvu chce przeznaczyć 500 mln zł na rozwój i badania,to są kosmiczne pieniądze i za taką kase można ściągnąć do spółki najlepszych ludzi z branży biotech w Europie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU -3,69% 60,00 2023-03-24 17:04:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.