Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,30 zł , zmiana od tamtej pory: 23,89%

Rybnik, macie kare ponad milion, link

Zgłoś do moderatora
"Wcześniej rybnicki magistrat informował, że parking wielopoziomowy ruszy pod koniec stycznia. Tak się nie stało. Dlaczego? - Opóźnienia w oddaniu do użytku parkingu brały się z przedłużających procedur odbiorowych oraz trudnej sytuacji finansowej głównego wykonawcy, firmy Erbud. Ze względu na opóźnienie firmie Erbud zostały aktualnie naliczone kary w kwocie 1 mln 300 tysięcy"

https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,parking-wielopoziomowy-otwarty-w-lutym-ile-zaplacimy-za-postoj,wia5-3266-39509-12.html 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ERBUD -2,78% 14,00 2019-10-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.