Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,48 zł , zmiana od tamtej pory: -35,83%

Rozwój firmy

Zgłoś do moderatora
Myślę, że o firmę nie trzeba się martwić. Przeczytałem całe sprawozdanie - solidna, rzetelna i uczciwa firma. Sądzę, że wypłaci jakieś 20-30 groszy dywidendy, a w tym roku wygeneruje większe zyski przez nowe produkty. Wstępny zarys pokażą już wyniki za 1Q. Stabilne fundamenty, które może nie zrobią spektakularnych wyników, ale ochronią nas przed spekułą. Ja zostaję, a kurs moim zdaniem będzie się utrzymywał i po wynikach rósł. Mamy C/Z w okolicach 11 - wszystko we właściwych ramach :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTTSYSTEM -2,04% 4,80 2022-05-20 11:09:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.