Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,48 zł , zmiana od tamtej pory: -42,78%

Re: Rozwój firmy

Zgłoś do moderatora
W 2021 roku chcemy przede wszystkim postawić na dalszy rozwój naszej oferty produktów w ramach marek własnych, np. sztandarowej marki HIRO, rozwiązań w zakresie inteligentnego domu i biura, oferowanych pod marką Blue Bolt oraz internetowego kanału sprzedaży (e-commerce). Wierzymy, że działania w tym zakresie wpłyną długofalowo na wzrost wyników finansowych. Jednocześnie stale rozszerzamy ofertę dystrybucyjną.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTTSYSTEM -0,23% 4,28 2022-07-07 09:06:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.