Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  54,00 zł , zmiana od tamtej pory: 7,96%
Jak juz kiedys pisalem, ma miejsce " synchronizacja" kursow ryvu i selvity.
ryvu jest wyceniony za nisko. selvita zostala ostatnio podciagnieta co jej sie oczywiscie nalezalo.
fundy posiadaja w dalszym ciagu w wiekszosci 1:1 ( po podziale spolek na odtebne podmioty) papiery obydwu spolek. Po sposobie handlu , widac to jak na dloni.
Selvita bedzie , kontynuowac " dowazanie" . Zbliza sie publikowanie raportu. Stad ustawianie kursu na SLV raczej pod efektywne wzrosty za chwile. Po wycenie PKO na 75 zauwazono ,ze ryvu jest za mocno " zjechany".

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU 0,34% 58,30 2021-09-16 15:58:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.