Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  54,80 zł , zmiana od tamtej pory: 9,49%

Re: roszady

Zgłoś do moderatora
No prosze.
Kupuja.
No nie ,te proporcje sie jednak musialy odwrocic. Jak by nie bylo ryvu wyrzucil z programu 2 czasteczki.
Ale te byly oceniane na 8% wartosci calosci. Oczywiste jest jednak ,ze wycene zjechano , nie doceniajac tego co przed nimi.
Dynamika wycen jest jednak na uslugach inna niz na badaniach. Tu sie leci raczej wystrzalami.
Oprocz tego (na szczescie ) ryvu nie produkuje pustoslowia jak wiekszosc spolek cudocowidowych. Ulica i tak nie ma pojecia jak odroznic realia od poboznych zyczen

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU 4,35% 60,00 2021-10-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.