Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,50 zł , zmiana od tamtej pory: -3,88%

Restart czarterów - Artukuł

Zgłoś do moderatora
https://turystyka.rp.pl/biura-podrozy/34009-restart-czarterow-na-poczatek-grecja-majorka-bulgaria


W sumie w środę poleciały cztery maszyny, każda z kompletem pasażerów, po 188-189 osób, w tym po 50-60 dzieci – zapewnia członek zarządu Enter Aira Andrzej Kobielski. Były to maszyny wynajęte przez spółkę TUI Poland.

Przewoźnik zakłada trzystopniowy powrót do działalności operacyjnej – pierwszy etap obejmuje rejsy od 1 do 9 lipca, drugi od 10 do 14, a kolejny od 15 lipca. – Liczymy, że rezerwacji będzie przybywać, szczególnie, kiedy wrócą z wakacji pierwsi zadowoleni klienci. Szacujemy, że w sierpniu latać będzie już 50-60 procent naszej floty (składają się na nią 22 boeingi 737-800 i dwa 737 MAX 8) – dodaje.

Enter Air obsługuje największych polskich touroperatorów, którzy już w pierwszym tygodniu lipca zdecydowali się w całości wziąć na siebie wypełnienie samolotów. – Zarówno Itaka, jak i TUI oraz Rainbow miały dobrą sprzedaż przed pojawieniem się pandemii, pierwsze samoloty leciały pełne – tłumaczy Kobielski. Ale zaznacza, że na początek wznawiane są rejsy do miejsc najpopularniejszych wśród polskich turystów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -3,01% 32,20 2021-09-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.