Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,17 zł , zmiana od tamtej pory: -61,58%
"Szanowni Państwo, w związku z relokacją Protektor S.A. do nowej siedziby, zlokalizowanej w podlubelskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, informujemy że w dniach od 24. do 31. maja włącznie nie będzie możliwa realizacje zamówień. Za utrudnienia przepraszamy i liczymy na Państwa wyrozumiałość."
  • Relokacja Autor: moon_walker
  • Re: Relokacja Autor: ~elemelek
  • Re: Relokacja Autor: ~marek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR 0,33% 1,22 2026-06-23 16:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.