Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,50 zł , zmiana od tamtej pory: -40,37%

Rekomendacja Moja

Zgłoś do moderatora
3 rok na gwp, w tym czasie pokazali nic. Outriders to ogromna porażka. Emisja akcji. Biorąc pod uwagę wszystkie dane rekomenduje cene docelową tego waloru na 4,31 PLN. Pan Prezes S.W. Jest lepszym dryblerem niż RudyCIG, niczym Ronaldingo rozegrał akcjnonariuszy który patrzył w górę a grał w dół.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -3,21% 24,15 2024-02-23 16:49:39