Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,20 zł , zmiana od tamtej pory: -40,30%

Re: Rekomendacja Moja

Zgłoś do moderatora
A oni coś w ogóle robią? 3mld przychodu w 5 lat to ambitnie zważywszy że w tym roku jest biednie to na pozostałe 4 lata nowej strategii przypadnie prawie całe 3mld co daje lekko 700ml rocznie. Jeśli w 2024 nie zaczną czegoś sprzedawać to 3mld pozostaje na 3 lata czyli 1mld rocznie :) ambitniej, czyli musza szykować coś naprawdę super by sprzedawać co rok za 1mld. Myślami że to założenie jest do realizacji przez PCF?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -0,41% 24,00 2024-02-29 17:03:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.