Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,00 zł , zmiana od tamtej pory: -23,50%

Rekomendacja dla ENTER Air

Zgłoś do moderatora
"Podtrzymujemy pozytywne nastawienie do walorów Enter Air i wydajemy zalecenie Kupuj, ustalając cenę docelową na poziomie 48,4 PLN/akcję. Wyniki 2Q’19 były znacznie powyżej naszych oczekiwań i liczymy na dalszą poprawę także w kolejnych kwartałach (z kluczowym 3Q’19). Doceniamy model biznesowy spółki, który jest oparty na współpracy z największymi tour-operatorami i stabilne wypłaty dywidend. Zwracamy uwagę na istotne dyskonto względem grupy porównawczej (wzrost wycen po upadku Thomas Cook) oraz na sprzyjające otoczenie makro."
Adrian Górniak BDM

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -1,29% 30,60 2021-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.