Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,60 zł , zmiana od tamtej pory: -50,00%

Reklama w Radiu

Zgłoś do moderatora
dosc czesto slychac reklame w radiu o wyprzedazach , ja mysle ze to dobra wiadomosc poniewaz w tym biznesie nie mozna siedziec sicho i liczyc tylko na klientow galerii , trzeba zaproponowac cos wiecej niz cene . Im wiecej akcji reklamowych tym lepiej dla spolki , przydaly by sie akcje PR-owe ,np jakis AMBASADOR MARKI, - znany polski sportowiec . Promowanie roznych brandow i nie wiem czy IS posiada wlasny brand ale jesli nie to na pewno by mu sie przydal , tu sa wyzsze marze, przydaly by sie tez marki na wylacznosc . Obecnosc w mediach jest kluczowa, rozpoznowalonosc marki to jest jeden z kluczy do suckesu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL 0,00% 0,80 2023-03-29 10:58:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.