Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

redukcja akcji

Zgłoś do moderatora
Witajcie
1) zapisałem się na 20 akcji Getbacku co było minimalna iloscia mozliwą do zapisu
wiele wskazuje a to iz bedzie redukcja o połowę , czy dostane wiec mniej akcji nawet jesli minimalna ilosc do zapisu wynosila 20 ?

Cena akcji GetBack ustalona na 18,5 zł wg jednego z portali a zapisy byly po 25 zł
2) skoro popyt byl wiekszy niz podaz to nie rozumiem dlaczego cea akcji nie jest ustalona na wieksza, tylko mniejsza.
  • redukcja akcji Autor: ~rbb
  • Re: redukcja akcji Autor: ~Flak