Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

Re: redukcja akcji

Zgłoś do moderatora
Co do pkt 1 - to być może dostaniesz mniej niż zero, a więc będzie trzeba donieść akcji w formie fizycznej.
Co do pkt 2 - popyt był większy, ale przy 18,5, przy wyższych cenach już nie był taki duży.
  • redukcja akcji Autor: ~rbb
  • Re: redukcja akcji Autor: ~Flak