dziekuje za odpowiedź. Robie dokładnie jak napisaleś.
Wyłożylem pare tyś zł jakis rok temu i tak soboie nimi obracam...
oczywiscie samo przychodzi to.. ze skoro mam wyniki chyba niezle to warto by wylożyć wiecej kasy lecz sie boje.
na present podwoiłem mój kapitał :) dlatego kusi by znowu tu wejsc...
jeszcze raz dzieki za odpowiedź.