Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,70 zł , zmiana od tamtej pory: -46,84%

Re: Zysk za grudzień

Zgłoś do moderatora
Co do obrotu to jest ktoś kto sprząta dużymi pakietami, dziś 2x10k 7k i 6k, ulica od tak nie kładzie 130tys na jedną transakcje, więc moim zdaniem ktoś dobiera od wyników, obrót buduje też optymalizacja podatkowa bo kurs jest stabilny a można zbudować stratę na kursie z 25-28zl, a były tam duże wolumeny. Ja do końca nie wiem co wskazuje na tak fajna kondycję na tle całej GPW przez cały tydzień, ale to są moje typy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKABEX -6,67% 12,60 2022-07-06 17:02:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.